przetworca roboczy


Odbiór odpadów

Stały odbiór wszystkich odpadów organicznych (zwierzęcych i roślinnych)

Redukcja śladu węglowego

Dostosowanie do
wprowadzanych norm unijnych

Energia cieplna

Niska cena energii cieplnej dla Twojego przedsiębiorstwa

Unia Europejska podejmuje konkretne kroki w celu osiągnięcia neutralności klimatycznej. Ślad węglowy to wyzwanie, na które już dziś powinni przygotować się przedsiębiorcy z sektora przetwórstwa rolno-spożywczego.


Koniczyna Biogaz to nowe możliwości zagospodarowania odpadów organicznych w odpowiedzi na politykę Unii Europejskiej. Współpraca z nami umożliwi obniżenie śladu węglowego, co zabezpieczy Cię przed nieuniknionym wzrostem kosztów prowadzenia działalności.


Jesteśmy w stanie zapewnić regularny, wieloletni odbiór wszystkich odpadów organicznych przez jednego odbiorcę. Dzięki temu, nasze partnerstwo może pozwolić Ci nie tylko w pewny sposób rozwiązać problem odbioru odpadów, ale też uzyskać realną przewagę nad konkurencją w zmieniającej się rzeczywistości rynkowej.


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś poznać więcej szczegółów wypełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą ofertę.


    Koniczyna
    Biogaz

    Projekt Koniczyna prowadzony jest przez Polską Agencję Pozyskiwania Funduszy Unijnych – lidera rynku pozyskiwania środków europejskich dla rolników, z programami dla zakładów przetwórczych. Projekt powstał w odpowiedzi na możliwość zwiększenia udziału i korzyści rolników oraz przetwórców z rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii